سوره سینما/ یوسف مرادیان که این روزها با فیلم <<متروپل>> به سینماها آمده در فیلم <<مذاکرات مستقیم آقای عبدی>> با صدایش بازی کرده است.
این بازیگر در رابطه با حضور صدایش در جدیدترین فیلم سینمایی علی شاه حاتمی به سوره سینما گفت: طی این مدت چند پیشنهاد داشتم که صادقانه بگویم با هیچ یک از قصه ها ارتباط برقرار نکردم . تا اینکه این فیلمنامه به من پیشنهاد شد. از آنجا که پیش از این هم با علی شاه حاتمی همکاری داشتم با توضیحاتی که درباره قصه <<مذاکرات مستقیم آقای عبدی>> شنیدم ابراز تمایل کردم.
وی افزود: از دوران نوجوانی فعالیت موسیقی داشتم و خوانندگی را تجربه کردم اما هیچگاه قصد خواننده شدن نداشتم همیشه فکر می کردم می توان از صدا در کاری مرتبط با سینما استفاده کرد. حتی بارها به دوبله دعوت شدم اما نمی خواستم هیچکدام آنقدر جدی شود که روی بازیگری ام سایه بندازد، فکر می کنم بازیگری همه این ها را باهم دارد.
مرادیان گفت: این فرصت تجربه خوبی بود برای یک تجربه نو. من در این فیلم سینمایی تنها صدایم حضور دارد و بیننده سراسر فیلم فقط اکبر عبدی را می بیند که با من و شخصیت های دیگر دیالوگ دارد و صدای من در نقش یکی از کمک کننده هاست. تجربه دوبله به من کمک کرد تا بتوانم با صدایم احساس لازم را به بیننده منتقل کنم.
برخی دوستان درباره کم کاری من می پرسند اگر چه من این مساله را قبول ندارم اما از آنجا که همیشه دوست دارم کار خوب انجام دهم جزو آن دسته از افرادی هستم که همیشه بزرگانی سر راه من بودند و من را به گزیده کاری سفارش کرده اند. برای من نه گفتن کار سختی است اما واقعا با برخی فیلمنامه ها نتوانستم ارتباط برقرار کنم.
یوسف مرادیان در فیلم های سینمایی <<متروپل>>، <<رویای سینما>>، <<ما همه گناهکاریم>> و . بازی کرده است.

یوسف مرادیان: بازی با صدا تجربه جدیدی بود

فیلم ,تجربه ,مرادیان ,سینمایی ,کرده ,کاری ,یوسف مرادیان ,در فیلم ,فکر می ,فیلم سینمایی ,من در
مشخصات
آخرین جستجو ها